fit20 studija

Par Fit20

Fit20 ir mūsdienīga, specializēta sporta un fizioterapijas studija, kurā individuālas nodarbības notiek trenera pavadībā, izmantojot muskuļu elektrostimulēšanas metodi (EMS). Šī modernā metode ļauj vienlaicīgi trenēt vairākas, tajā skaitā dziļākās, muskuļu grupas daudz intensīvāk, ko parasta treniņa laikā izdarīt ir ļoti grūti vai pat neiespējami. Trenējoties tikai 20 minūtes vienu reizi nedēļā, Tu iegūsti teicamu rezultātu – uzlabojas vispārējā pašsajūta, jūtams jauns spēku pieplūdums un ķermenis kļūst spēcīgs un skaists.

Fit20 nozīmē ievērojamu laika ekonomiju!

20 minūšu EMS treniņš sporta studijā Fit20 efektivitātes ziņā līdzinās 4 stundu treniņam parastā sporta zālē.

Treniņa struktūra ir sekojoša: 10 minūšu iesildīšanās (kardio), kam seko 20 minūšu spēka vai izturības treniņš, bet nobeigumā – 10 minūšu EMS masāža. Nodarbība notiek individuāli zinoša trenera uzraudzībā. Studijā ierīkotie trenažieri palīdz nostiprināt muskuļus un uzlabo vispārējo pašsajūtu. Jau daudzus gadus Fit20 sekmīgi izmanto profesionālajā sportā, medicīnā, rehabilitācijā un cīņā ar muguras sāpēm. Trenēties Fit20 studijās var gan statiski, gan dinamiski. Moduļu sistēma ļauj vienlaicīgi un ar dažādu intensitāti stimulēt visas muskuļu grupas.

Treniņa procesā:

  • nostiprinās muskuļi
  • palielinās spēks, ātrums un izturība
  • uzlabojas sportiskie rezultāti
  • mazinās muguras sāpes
  • atslābinās un nostiprinās atrofētie un saspringtie muskuļi
  • tiek stimulēta cīņa pret celulītu un varikozajām vēnām
  • uzlabojas vielmaiņa
  • tiek dedzināti tauki un veicināts svara zudums
  • uzlabojas stāja

KONTAKTI

Rīgā
Centrs:
Elizabetes iela 11
Imanta:
Auru iela 9b
Jūrmalas šoseja:
Kārļa Ulmaņa gatve 150

Telefona numurs pierakstiem: 28819198

Fit20 treniņu priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem treniņiem

Fit20 var sekmīgi izmantot gan profesionālie sportisti, gan amatieri. EMS palīdz nostiprināt muskuļus, palielina spēku un izturību, izlīdzina nevienmērīgi attīstītas muskuļu grupas, attīsta ķermeņa motoriku – reakciju un ātrumu.

Fit20 palīdz vienlaicīgi un ar daudz lielāku intensitāti trenēt vairākas muskuļu grupas vai selektīvi strādāt uz atsevišķām muskuļu grupām, ko nav iespējams izdarīt parasta treniņa laikā.

Fit20 treniņos netiek izmantotas noslogojošas ierīces, nav jākustas vai jālēkā ar pārslodzi, tāpēc nodarbību gaitā locītavas nav pakļautas papildu slodzei. Šādi treniņi ir piemēroti arī vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Fit20 treniņi var notikt gan pasīvi (guļus vai stāvus), gan aktīvi kustoties un dinamiski izpildot sarežģītas un specifiskas kustības, vienlaicīgi attīstot to ātrumu un spēku.

Fit20 treniņi palīdz cīnīties ar muguras sāpēm. Minēto treniņu laikā aktivējas arī dziļie muskuļi starp skriemeļiem, tā palielinot mugurkaula noturību. Trenažieris sūta impulsus uz visiem, pat vismazākajiem muguras muskuļiem un optimāli tos nostiprina. Ar šo impulsu palīdzību iespējams samazināt ķermena un mugurkaula disbalansu, atjaunojot muskuļu simetriju.

Fit20 palīdz nostiprināt muskuļus īsā laikā, vienlaikus veicinot vielmaiņu un dedzinot taukus. Šie treniņi ne tikai nostiprina ķermeni, bet arī paātrina reakciju un uzlabo vispārējo pašsajūtu. Nostiprinās zemādas savienotājaudi, kas ļauj cīnīties ar celulītu un varikozo vēnu paplašināšanos. Ja pēc tradicionāla treniņa vairāku stundu garumā jūtams nogurums un spēku izsīkums, tad Fit20 treniņa laikā aktivizējas viss ķermenis – treniņa beigās Tu jutīsi jaunu spēku pieplūdumu! 

Impulsi un mūsu ķermenis 

Kā EMS iedarbojas uz mūsu ķermeni? Iekārtas, ko izmanto Fit20 studijās, tiešā veidā atveido signālus, kurus dabiskā ceļā pārraida mūsu ķermenis. Signāli tiek nosūtīti uz dziļām muskuļu grupām, kuras impulsu laikā saraujas, bet pēc tam atslābinās. Tādus impulsus mūsu smadzenes dabiskā veidā izplata pa mūsu ķermeni, bet, darbojoties RES, šie impulsi pastiprinās no ārpuses. Rezultāts ir vienāds – muskuļi nostiprinās saraujoties un atslābinoties. Tādā veidā EMS trenažieri palīdz „atmodināt” un nostiprināt sen neizmantotas un „aizmirstas” muskuļu grupas, vienlaicīgi uzlabojot arī cilvēka vispārējo pašsajūtu.

Daudzu gadu desmitu laikā veiktie pētījumi par muskuļu treniņiem ar elektriskajiem impulsiem nav atklājuši nekādus blakusefektus.

Abonements VIENAI personai

ABONEMENTS

CENA EUR

DERĪGS

NODARBĪBU SKAITS

TEST*

30.00

10d.

2

START + kostīms

55.00

1 ned.

1

Izbraukuma 
nodarība

40.00

1 ned.

1

„S”

27.00

2 ned.

1

„M” 

100.00

1 mēn.

4

„L” 

185.00

2 mēn.

8

„XL” 

475.00

6 mēn.

25

CENĀ IEKĻAUTS

ūdens, proteīna bārs, ID karte, trenera konsultācija, sporta programmas sastādīšana, nodarbība privāta trenera pavadībā

*Vienreizēja abonementa iegāde, papildus abonementa cenā ir iekļauts: kostīms, dvielis


IZBRAUKUMA nodarbībām tiek piemēroti ceļa izdevumi


Abonementu ir jāizlieto noteikta laika posmā.
Abonementu nedrīkst pārdot vai nodot trešām personām.
Klientam ir tiesības iesaldēt abonementu uz 12 mēnešiem.
Gadījumā ja klients nevar ierasties norunātajā laikā, Klientam ir jāatsaka nodarbību ne mazāk, ka 24h pirms nodarbības sākuma. Neievērojot minētus gadījumus nodarbība ir uzskatam par notikušu.
Cenā ir iekļauts PVN 21%