Trenažieru zāle ir aprīkota ar jaunākajiem Cybex trenažieriem. Tie ir pirmie tik augstas klases trenažieri Baltijā, kuri pieejami tikai mūsu tenisa centrā. Klienti var trenēties gan patstāvīgi, gan arī personiskā trenera uzraudzībā. Mūsu titulētie treneri izstāstīs un parādīs visu kas jāzina, lai treniņi būtu efektīvi.

Mūsu trenažieru zālē sievietes aktivitātes ziņā neatpaliek no vīriešiem. Sezonas aktualitāte – sieviešu nodarbības boksa ringā. Var trenēties gan patstāvīgi, gan arī personiskā trenera uzraudzībā. Mūsu titulētie treneri izstāstīs un parādīs visu kas jāzina, lai treniņi būtu efektīvi.

trainer

Zaurs Džavadovs

Cīņas sporta veidu treneris. Viņš ir pašreizējais prestižās organizācijas “Bushido” pusvidējā svara Eiropas čempions kikboksā. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un RTU.

trainer

Viktorija Asafreja

Sportā kopš 1998. gada. EMS X-Body trenere. Fitnes-joga un body art trenere, personīgais fitnesa instruktors.

trainer

Vladimirs Zotovs

Vairākkārtējs Latvijas čempions bodibildingā, starptautisku turnīru finālists un apbalvojumu ieguvējs. 1994.gada pasaules čempionāta bodibildingā dalībnieks.

Boksa rings

Boksa rings ar ekskluzīviem ūdens maisiem.
Ringa izmērs ir 6×6m un tā pārklājs ir izgatavots no speciāla auduma, kurš ir ar AIBA sertifikātu. Šāds pārklājs ir vienīgais Latvijā.

TRENAŽIERU ZĀLE

Vienreizējs apmeklējums – 25 Eur/ bez laika ierobežojuma

ABONOMENTS

uz 1 mēnesi / 8 reizes – 61 Eur / bez laika ierobežojuma

uz 1 mēnesi  bez laika ierobežojuma – 85 Eur 

uz 3 mēnesi  bez laika ierobežojuma – 245 Eur 

uz 6 mēnesi  bez laika ierobežojuma – 485 Eur 

uz 12 mēnesi  bez laika ierobežojuma – 870 Eur 

tenisa centrs